Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište nám

Zde se můžete vyjádřit k činnosti sboru a k obsahu stránek , to znamená , pokud se chcete na něco zeptat, co zde není uvedeno , tak se ptejte a pokud to je v našich silách , tak Vám rádi odpovíme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rudolfinum 25.12.

(Robert John, 25. 12. 2019 22:28)

Moje velká poklona, jak Vám to zpívá. Byl to požitek Vás poslouchat. Jedno z nejlepších provedení Rybovi mše , co jsem slyšel. A že jsem jich již slyšel. Tak díky za zážitek a dovolte mně popřát Vám, celému
pěveckému sboru, vše nejlepší v Novém roce. A ještě jednou díky.

For Vaclav Kraus

(Damir Jelić , 6. 9. 2019 2:22)

Dear, Vaclav

Maestro Dušan Prašelj (conductor of Rijeka orathorium choir "Ivan Matetić Ronjgov" from Croatia died on 4th of September 2019.
I remember together meetings and singing with your choir.

I hope you are well.

Best regards!

Damir Jelić

My e-mail: damirux@gmail.com

pozvánka na koncert

(Slávka Tomešová, 30. 4. 2017 9:01)

srdečně zvu na svůj v pořadí již 2. samostatný koncert z projektu Doteky něhy, tentokrát na téma Léto na Šumavě, do Domova Matky Vojtěchy v Prachaticích ve čtvrtek 15.6.2017 v 18.00 hodin, koncert je určen pro obyvatele domova, rodinné příslušníky, přátele, známé, veřejnost, program je vhodný i pro děti.

komentář

(Jarka, 21. 4. 2016 14:33)

Na Svatoanínském koncertu jsem byla před rokem na Libínském sedle ,na svátek Anny.Muzícírovali tam dva mladí lidé ,hráli Antonína Dvořáka.Bylo to i s přednáškou.Moc pěkný.Těším se na váš koncert,hlavně čím překvapíte.

Odkaz k činnosti sboru v roce 2016

(Fanda, 6. 3. 2016 9:21)

Nikde není vidět plán sboru na rok 2016.V březnu 2016 nám na první a poslední fotografii předvádí člen sboru jak se má líbat..Hodně štěstí přeji.Fanoušek.

přijetí

(Slávka Tomešová, 14. 4. 2015 9:47)

děkuji za hezké znovupřijetí, ráda jsem se s vámi všemi viděla a pozpívala.

Velikonoční přání

(Slávka Tomešová, 13. 4. 2014 9:36)

dovoluji si touto cestou popřát všem členům sboru požehnaný Svatý týden a veliký úspěch o velikonočním pondělku u sv. Petra a Pavla na hřbitově

Re: Velikonoční přání

(Česká píseň Prachatice, 18. 4. 2014 20:08)

Slávko, Tobě také krásné Velikonoce. Jan Pravda

Velikonoční přání

(BASSI - Pelhřimov, 15. 4. 2014 23:11)

Přijemné svátky velikonoční,spoustu sluníčka,radost,
smích a malovaná vajíčka přejí celému sboru
BASSI z Pelhřimova

Re: Velikonoční přání

(Česká píseň Prachatice, 18. 4. 2014 20:05)

Děkujeme , za Českou píseň přeji i já krásné Velikonoce. Pravda Jan

Sbormistr???

(Ivan Studený, 6. 2. 2014 9:44)

Ahoj Česká Písni prachatická :) Nenašel jsem na této vaší stránce informaci o sbormistrovi. Máte nějakého? Na fotografii to vypadá, že ano. Nebo snad nějaké zákoutí uniklo mé pozornosti?
Díky za reakci.
Ivan

Re: Sbormistr???

(Česká píseň, 8. 2. 2014 17:44)

Prosím koukněte sem.https://ceska-pisen.estranky.cz/clanky/nasi-pratele.html

Ohrid

(Světlana Tvrzická, 15. 1. 2014 12:18)

Dobrý den, chtěla jsem ze zeptat ohledně festivalu v Ohrid. Letos tam taky jedeme. Můžete mi poradit ohledně dopravy a vůbec detaily vašeho pobytu. Děkuji mnohokrát. Světlana Tvrzická, sbormistryně Claireton

Re: Ohrid

(Česká píseň Prachatice, 29. 1. 2014 8:04)

Dobrý den,
v Ohridu se nám na festivalu moc líbilo, vřele doporučuji. Jeli jsme autobusem, nejlepší nabídku nám dalo naše ČSAD(dokonce to vymysleli tak, že do Vídně jel jiný řidič, naši dva řidiči se vezli v osobním autě a za volant sedli až v té Vídni, čímž jsme ušetřili 9-ti hodinovou povinnou pauzu. Obdobně to udělali na cestě zpět). O pobytu v Ohridu si můžete přečíst více zde na našich stránkách. Na velvyslanectví jsem se obrátila já, nakonec z toho bylo velmi příjemné setkání s panem velvyslancem, zajistili nám průvodece po Skopje a uspořádali koncert. Doporučuji se podívat na stránky velvyslanectví a spojit se s nimi, výlet do Skopje za to stál. Bydleli jsme hned u jezera Ohrid, úžasné koupání, výborně vařili. Makedonci jsou velmi přátelští, ochotní,jetam krásná příroda,... Protože jsme měli krásné počasí, hodně času jsme kromě zkoušek strávili právě koupáním v jezeře, podnikali jsme krátké výlety (kolega vše nastudoval předem), ale i sami organizátoři připravili pro všechny zúčastněné sbory částečně společný program. Přeji Vám krásný pobyt, určitě budete spokojeni. S pozdravem Jana Holá, předsedkyně sboru

Invitation

(Valentina Georgieva, 17. 11. 2013 13:38)

Dear Madam / Sir!
Dear Choristers!

Europe, Bulgaria, Balchik

Would like to invite you to take part in Fourth International Choir Festival "Chernomorski zvutsi" – 4-8 June 2014 - the different festival open to all kinds of choirs, combining competition, festival programs and workshops.
The Forum is a unique celebration for hundreds of like-minded people around the world and an event in which center is Singing spirit of the free and happy person.
More than 2000 singers from Bulgaria, Finland, Serbia, Ukraine, Russia, Macedonia, Romania, Lithuania, Turkey and Greece have been participation in the first tree edition of the festival.
The deadline for submission of application forms is 10 February 2014. The choirs submitting an application until 31 December pay 20% lower fee.

For more information see our web page: http://www.chernomorskizvutsi.com/
I expect your application form to: festival@chenomorskizvutsi.com
Should you have any question, don't hesitate to contact; I remain at your disposal.
In case you are not in possibility to accept our invitation, please pass it on to your friend groups/group leaders and mind them about the application deadline.

I am looking forward to your reply.
Best regards,
VALENTINA GEORGIEVA
President of the Association "Musical world - Balchik"
and Artistic Director of the ICF "Chernomorski zvutsi"
+ 359 885 011 265

Dakujem

(Kochjarova, 15. 1. 2013 17:35)

za zoznam vasho repertoaru. Je to inspiracia a zaroven konkurencia pre ine zbory.... Sama sa venujem amatersky zboru a viem aka tazka a zaroven krasna praca to je. Drzim palce najma veducim zboru a tiez vsetkym spevakom.

 

 


Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Smíšený pěvecký sbor Česká píseň Prachatice

Česká píseň
Česká 679
383 01 Prachatice

tel. 777 235 706

ceskapisen@seznam.cz


Kalendář


Language


Počasí Prachatice a blízké okolí

Počasí Prachatice - Slunečno.cz


Země


Mail list